Valfrutta Frullato Miks Frutash e Perimesh 1 L

1.99  1.59 

Ka stok

+ -

Një përzierje e freskët dhe rigjeneruese, pergatitur nga frutat dhe perimet më të mira.
Permban pulp mole 50 % , karrote te zeze 30%, panxhar, manaferra, mjeder, limon dhe boronica.
Pa ngjyrues dhe konservues.
Përbërës 100% italian.

Format

Tetrapak

Volume

1L

Brand

VALFRUTTA

SKU: 8001440130076 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite