Valfrutta Frullato Miks Jeshil 1 L

1.99  1.59 

Ka stok

+ -

Dardhë, kopër dhe xhenxhefil.
Një përzierje me një shije unike, e garantuar nga frutat dhe perimet më të mira, kopër, karota, dardhë, xhenxhefil, mollë dhe lima
Mollë 55%, Pure dardhe 14%, lëng karrote nga koncentrati 25%, koper 5%, lëng 1.5%, ekstrakti i xhenxhefilit 3%, antioksidues: acidi askorbik
Përbërës 100% italian. Pa ngjyrues dhe konservues

Format

Tetrapak

Volume

1L

Brand

VALFRUTTA

SKU: 8001440130052 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite