Valfrutta Lëng Molle 0.2L

1.15 

Ka stok

+ -

Nektari i mollës Valfrutta ka densitet te larte pulpor, i shijshëm sepse është bërë vetëm nga mollë me origjinë italiane.
Një produkt me një aromë karamelizues, ju ofron gjithë freskinë e natyrës dhe shijen e frutave te fresketa.
Përbërësit: pure mollë, ujë, sheqer, lëng limoni , vitamina C.

SKU: 8001440006777 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite