Valfrutta Lëng Pjeshke 0.2 L

0.99  0.89 

Ka stok

+ -

Nektari i mollës Valfrutta ka densitet te larte pulpor, i shijshëm sepse është bërë vetëm nga pjeshke me origjinë italiane.
Një produkt me një aromë karamelizues, ju ofron gjithë freskinë e natyrës dhe shijen e frutave te fresketa.
Përbërësit: pure pjeshke, ujë, sheqer, lëng limoni , vitamina C.

Format

Tetrapak

Volume

0.2L

Brand

VALFRUTTA

SKU: 8001440005824 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite