Valfrutta Misër 326 Gr

1.25  1.00 

Ka stok

+ -

Misër i ëmbël italian, pa sheqer të shtuar dhe pa konservues. Avulluar dhe paketuar menjëherë për të patur çdo ditë shijen dhe aromën e misrit të korrur.

Format

Kanace

Volume

326Gr

Brand

VALFRUTTA

SKU: 8001440001680 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite