Valfrutta Salcë me Copëza Domatesh 400 Gr

0.89  0.80 

Ka stok

+ -

Domatet e qëruara lindin nga tradita dhe pasioni për salcat.
Simbol i kuzhinës italiane, ato kultivohen dhe punohen me pasion.
Një salcë me % të pasur domatesh, me aromën e tyre të plotë të domateve të freskëta,
janë të përshtatshme për të gjitha përgatitjet.

Format

Kanace

Volume

400Gr

Brand

VALFRUTTA

SKU: 8001440111143 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite