Valfrutta Salce Passata ne Avull Shishe 700Gr x6Cp

1.15  0.95 

Ka stok

+ -

Mban aromën karakteristike të domateve të freskëta, për aderimin e përsosur të makaronave.
Domatet tona më të mira të rrumbullakëta fshihen, qërohen dhe kalojnë nëpër një sitë të imët për të krijuar një salcë të qetë me teksture. E shkëlqyeshme për supat me krem ose salcat me domate, thjesht shtoni barishte dhe erëza.

Format

Shishe

Volume

700Gr

Brand

VALFRUTTA

SKU: 8001440132391 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite