Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Ardbeg Scotch Whisky 10 Vjeçar 0.7L në Kuti

Ardbeg Scotch Whisky 10 Vjeçar 0.7L në Kuti

Regular price €62,00 EUR
Regular price Sale price €62,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Uiski 10 vjeçar skocez. Është uiski i preferuar i shumë dashamirësve të uiskit në të gjithë botën. Ngjyrë: e verdhe e shndritshme. Temperatura e shërbimit: 14/16 ° C Ekuilibër perfekt shijesh dhe aromë frutash të tymosura, torfë e infuzuar me limon, mentol i guximshëm dhe piper i zi. Shija zgjat dhe thellohet gjatë degustimit ku ndjen shijen e torfës së egër, lëngut të limonit, piperit të zi, kanellës. Pas degustimit vjen një shije e athët.

View full details