Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Astoria 9.5 Cold Pink 0.75L

Astoria 9.5 Cold Pink 0.75L

Regular price €13,00 EUR
Regular price Sale price €13,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Spumante Rose, italiane, prodhuar në krahinën e Venetos, Itali, 9.5 Cold Wine Pink, është spumante me fermentim të ulët 9.5 gradë. Prodhuar nga varietet e rrushit: 90% Glera, 10%Chardonnay, Ka ngjyrë të verdhë dhe rozë te kthjellet. Këshillohet të pihet e ftohtë si aperitiv me disa kube akulli Gjatë degustimit ndihet shija e frutave të kuqe si: qershia, vishnja dhe një finish i këndshëm pikant piperi.

View full details