Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Astoria Lounge Brut 0.75L

Astoria Lounge Brut 0.75L

Regular price €10,50 EUR
Regular price Sale price €10,50 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Verë e bardhë spumante italiane, prodhuar në krahinën e Venetos, Itali. Prodhuar nga varietetet e rrushit: 90% Glera, 10% Prosecco. Ka ngjyrë të verdhë kashte me ngjyrime të gjelbërta. Gjatë degustimit ndihet shija e frutave të thata, dhe ledhatimi i bulzave të spumantes. Perfekte per momente aperitivi.

View full details