Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Cirio Ragu Bolognese 420 Gr

Cirio Ragu Bolognese 420 Gr

Regular price €2,15 EUR
Regular price Sale price €2,15 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Përgatitet me mish 100% me origjinë italiane të sfumuar me verë të bardhë. Ideale për përgatitjen e pjatave me makarona, thjesht dhe shpejt. Pulp domate rustike, paste domate, bulion viçi 10%, mish derri 10%, qepë 3.5%, karrota 3.5%, selino 3.5%, sheqer, vaj ulliri ekstra i virgjër, niseshte misri , kripë deti, 0,5% verë e bardhë, piper i zi, erëza natyrore, acidi citrik. Pa gluten.

View full details