Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Cirio Salcë Provvista me Borzilok 700 Gr

Cirio Salcë Provvista me Borzilok 700 Gr

Regular price €1,65 EUR
Regular price Sale price €1,65 EUR
Sale Sold out
Tax included.

100% nga domatet italiane Salcë domate dhe borzilok. Pa gluten. Pulp domate rustike 68%, koncentrat i domates .25%, borzilok 2%, vaj ulliri ekstra i virgjër 2%, qepë 1,5%, kripë deti , sheqer, aromatizues i borzilokut.

View full details