Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Cirio Salcë Rustica me Borzilok 680 Gr

Cirio Salcë Rustica me Borzilok 680 Gr

Regular price €1,38 EUR
Regular price Sale price €1,38 EUR
Sale Sold out
Tax included.

100% nga domatet italiane Salcë domate dhe borzilok. Pa gluten. Pulp domate rustike 68%, koncentrat i domates 25%, borzilok 2%, vaj ulliri ekstra i virgjër 2%, qepë 1,5%, kripë deti , sheqer, aromatizues i borzilokut.

View full details