Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Cirio Sugo Arrabiata 420 Gr

Cirio Sugo Arrabiata 420 Gr

Regular price €1,75 EUR
Regular price Sale price €1,75 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Salcë domate me piper të nxehtë dhe vaj ulliri. Përbërja: 40% tul domate, paste domate, koncentrat domate, vaj ulliri ekstra i virgjër 2%, piper i kuq, kripë, sheqer, hudhër, majdanoz, speca 0,16%, rregullator i aciditetit: acid limoni Miratuar nga Shoqata Italiane e Kuzhinierëve Pa OMGJ , pa konservant.

View full details