Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Cirio Sugo me Borzilok 420 Gr

Cirio Sugo me Borzilok 420 Gr

Regular price €1,79 EUR
Regular price Sale price €1,79 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Salcë domate dhe borzilok. Pa gluten. Pulp domate rustike 68%, koncentrat i domates .25%, borzilok 2%, vaj ulliri ekstra i virgjër 2%, qepë 1,5%, kripë deti, sheqer, aromatizues i borzilokut.

View full details