Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Disaronno Diesel 0.7L

Disaronno Diesel 0.7L

Regular price €18,50 EUR
Regular price Sale price €18,50 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Limited Edition, krijuar në partneritet me markën italiane të veshjeve Diesel. Vjen në një shishe të krijuar posaçërisht me një motiv kaltërosh-gri duke i dhënë pamje joshese. Shije e parezistueshme e ëmbël, krijuar nga kombinimi i 17 bimëve dhe frutave të zgjedhura. Aromë intensive e marzipanit të ëmbël, bajameve, qershive, portokallit, arrave të pjekura dhe mjaltit. Temperatura e shërbimit 8 - 10° . Disaronno Diesel është një shtesë elegante dhe e vlefshme në raftin tuaj, nëse jeni një tifoz i likerëve.

View full details