Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Lemon Soda Pako 4 Copë 0.33 L

Lemon Soda Pako 4 Copë 0.33 L

Regular price €2,60 EUR
Regular price Sale price €2,60 EUR
Sale Sold out
Tax included.

E pasur me pulp fruti (limoni) Produkt unik Freskuese, me limon 100% sicilian Pa alkool , pije e gazuar Ka një shije të ëmbël po dhe te athet, e shkëlqyeshme për aperitiv dhe kokteje. Një limonadë ideale për ditë të nxehta dhe jo vetem. Shijoni limonët e vërtetë! Përbërësit: Uji, Lëng limoni 12%, shurupi i glukozës-fruktozës, dioksidi i karbonit, aromatizues natyrale, pa ngjyrues dhe konservues.

View full details