Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Lemon Soda Zero 0.33 L

Lemon Soda Zero 0.33 L

Regular price €0,65 EUR
Regular price Sale price €0,65 EUR
Sale Sold out
Tax included.

E pasur me pulp fruti (limoni) Produkt unik Freskuese Prodhuar me limon 100 % sicilian italian Pa alkool , pije e gazuar , 0 sheqer Ka një shije të ëmbël po dhe te athet, e shkëlqyeshme për aperitiv dhe kokteje. Një limonadë ideale për ditë të nxehta dhe jo vetem. Shijoni limonët e vërtetë! Përbërësit: Uji, Lëng limoni 12%, shurupi i glukozë-fruktoze dioksidi i karbonit, aromat natyrale. pa ngjyrues dhe konservues.

View full details