Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Moet & Chandon Gold Bright Night Shampanjë 1.5L

Moet & Chandon Gold Bright Night Shampanjë 1.5L

Regular price €300,00 EUR
Regular price Sale price €300,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Moët & Chandon Brut Impérial një shishe mbresëlënëse Magnum Moët & Chandon Brut Impérial "Bright Night" në shishen e magnumit është ndoshta një nga shampanjat më imponuese të shtëpisë prestigjioze. Veshja luksoze prej metali e artë është e përfunduar nga një bazë LED shkëlqyese në pjesën e poshtme të shishes, falë së cilës mund të ndriçohet dhe i jep shkëlqim nga brenda. Shampanje elegante, ngjyre elegante e të verdhë-qelibar. Ndihet aroma e frutav e ekzotike, pjeshket e verdha, kumbullat, ananasi dhe mjalti. Moët & Chandon Brut Impérial është ideal për festën tjetër, si aperitiv ose për darkë.

View full details