Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Oran Soda 0.33 L

Oran Soda 0.33 L

Regular price €0,65 EUR
Regular price Sale price €0,65 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Pije e gazuar pa alkool. E pasur me pulp fruti (portokalli) Produkt unik dhe freskues. 100% portokall Italian Ka shije portokale, e shkëlqyeshme për aperitiv dhe kokteje. Një limonadë ideale për ditë të nxehta dhe jo vetem. Shijoni portokallet e vërteta! Përbërësit: uji, lëng portokalli 12%, shurupi i glukozës-fruktozës, dioksid karboni, aromaa natyrale, portokall. Pa ngjyrues dhe konservues.

View full details