Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Oran Soda Pako 4 Copë 0.33 L

Oran Soda Pako 4 Copë 0.33 L

Regular price €2,60 EUR
Regular price Sale price €2,60 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Pa alkool , pije e gazuar. E pasur me pulp fruti (portokalli) Produkt unik Freskuese 100% portokall Italian Ka shije portokale, e shkëlqyeshme për aperitiv dhe kokteje. Një limonadë ideale për ditë të nxehta dhe jo vetem. Shijoni portokallet e vërteta! Përbërësit: uji, lëng portokalli 12%, shurupi i glukozës-fruktozës, dioksidi i karbonit, aromat natyrale, portokall.Pa ngjyrues dhe konservues.

View full details