Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Queens Krem Whisky 0.7L

Queens Krem Whisky 0.7L

Regular price €8,75 EUR
Regular price Sale price €8,75 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Krem uiski anglez, me shije unike. Kremoz dhe aromatik. Aromë Karameli, malti, dardhe, mjalti, dhe vanilje. Ka shije të embel, me një hidhërim të lehtë dhe aludim nenexhiku.

View full details