Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Teuta Krem karamel 40gr

Teuta Krem karamel 40gr

Regular price €0,25 EUR
Regular price Sale price €0,25 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Ideal ne cdo moment te dites, e thjeshte , e shijshem dhe e lehte per tu pregaditur.Permban vlera ushqyese si energji , proteina karbohidrate dhe yndyra prej 0.1g

View full details