Skip to product information
1 of 1

Mapo-kosova

Valfrutta Frullato Miks Jeshil 1 L

Valfrutta Frullato Miks Jeshil 1 L

Regular price €1,99 EUR
Regular price Sale price €1,99 EUR
Sale Sold out
Tax included.

Dardhë, kopër dhe xhenxhefil. Një përzierje me një shije unike, e garantuar nga frutat dhe perimet më të mira, kopër, karota, dardhë, xhenxhefil, mollë dhe lima Mollë 55%, Pure dardhe 14%, lëng karrote nga koncentrati 25%, koper 5%, lëng 1.5%, ekstrakti i xhenxhefilit 3%, antioksidues: acidi askorbik Përbërës 100% italian. Pa ngjyrues dhe konservues

View full details